Hakkımızda

Linkler

Etiketler

Ata Ajans; 1995 yılı Temmuz ayında matbaalara grafik tasarım ajansı olarak  hizmet veren bir firma olarak kuruldu. 1997 yılında ilk baskı makinesini alarak ajans kimliğini üretici firmaya dönüştürdü. Takip eden süreçte diğer ofset baskı makinelerini de üretim parkuruna ekledi. 2005 Yılı itibarıyla mile anlaşmalı matbaa olan Ata Ajans Pendik Matbaa, Tuzla Matbaa, Kartal Matbaa Başta olmak Üzere İstanbul Maliye anlaşmalı Matbaa ihtiyacına cevap vermek için kendini yenilemektedir.

Kısa sürede kazanılan bu ivmeyi; müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özene borçluyuz. Zamanında ürün teslimi, kaliteli üretim ve uygun fiyatları içeren yaklaşımımız ile bu gelişimi desteklemeye devam ediyoruz.

Ata Ajans Matbaa , Bilgisayar, Web tasarım hizmeti vermektedir. Firmamızın Kurucusu Bilgisayar Yazılım ve donanımdan geldiği için. Bu Kulvarda fazlasıyla eleman yetiştirmiştir.

Ata Ajans Bilgisayar sistemleri ve yazılım eğitimi konusunda müşterilerine destek vermektedir. Donanım ve yazımı ev elektroniği hizmetini href="http://atabilgisayar.in sitemizden yapmaktayız. Bilgisayar yazılımlarında Muhasebe ve sektörel aynı zamanda kurumsal Programlarda Matbaa Bilgisayar Web Tasarım hizmetini kurumsal vermeye çalışan Ata Ajans ; Davetiye, Kaşe , katalog, broşür, Hizmet verirken sistemin sekteye uğrayıp  uğramadığını gözlemler. Herkes kaliteli hizmet vaat eder. Ata ajans sistemin durmamasına Özen gösterir. En iyi yazılım,  Yazılımın kullanacağı bilgi işlem elemanı yetişmesiyle olur. Sarf ürünleri, bunu sağlayan teknik altyapı eğitimi.. Ata Ajansın ilkesidir. Zamanında doğru süreç, Tedarikçilerinize doğru entegrasyon sağlamada hem kendimizi hem müşterimizi sıfır hataya kavuşturma hep Ata ajansın hedefi olacaktır.

Çalıştığımız Firmalar

başlık

Responsive Design

Web dizaynları mobil uyumlu tasarlanıp, arka alan seuyumlu programlanmaktadır.

Web Seo Çalışmaları

SEO, arama motor optimizasyonu. SEO uyumlu web sitesi, Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda çıkabilecek alt yapıya sahip web sitesi tasarlarız. Bu tip siteler için “arama motoru dostu”, “Google friendly” alt yapı kullanılır.

Katalog | Broşür

Kurumsal kimliginizi yansıtan, Sizi tanıtan katalog ve broşürleri tasarlıyor ve basıyoruz. Acil katalog baskı. Acil Broşür. Acil kaşe

Pendik Matbaa

İstanbul pendik çivresi hizmet alanımız. Hızlı işlem Acil fatura. Acil irsaliye, pendik acil kaşe,

Anlaşmalı Matbaa

Maliye anlaşmalı matbaayız. Fatura, irsaliye, İrsaliyeli fatura,sevk irsaliyesi, Taşıma irsaliyesi, Gider pusulası

Ücretsiz muhesebe programı

bastığımız faturalari her yerde yazdırabilirsiniz. ücretsiz fatura yatdırma programi yardımı ile yazdır. Ücretsiz faturayı oluştur. fatura yazdır. irsaliye yazdır. ücretsiz irsaliye programı

Ücretsiz muhasebe programına git

Biz Ürettik