Matbaa Sektöründe ATA Basım Matbaa Reklam Web Tasarım Tanıtım Hizmetleri İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te 1997 yılından itibaren hizmet vermektedir. Matbaa Müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu istanbul Anadolu Yakası ve Pendik'te dir.  Faaliyet gösterdiğimiz matbaa sektörü yapısı itibariyle teknolojik altyapısını sürekli geliştirmekte ve hızlı bir büyüme göstermektedir. Matbaamız bu gelişime ayak uydurma ve müşterilerimiz talepleri doğrultusunda Ata Ajans Matbaa Pendik Matbaa, Tuzla Matbaa, Kartal Matbaa Başta olmak Üzere İstanbul Maliye anlaşmalı Matbaa ihtiyacına cevap vermek için kendini yenilemektedir. Kartvizitten kataloğa, kurumsal kimlik çalışmalarından klasör yapımına kadar tüm ihtiyaçlarını tek elden hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak üretim bantından gerçekleştirmektedir.

Ofset Matbaa - Dijital Matbaa

ATA Basım Matbaa olarak müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle ofset baskıhizmeti vermekteyiz. Ürün yelpazelerimizin sürekli olarak artması ile teknik altyapımızı bu noktada sürekli yenilemekteyiz. Müşterilerimizden gelen farklı ürün taleplerine de cevap verebilmek için dijital matbaa olarak ta bilinen dijital baskı üzerine de hizmet vermektedir.
 

Matbaa ve Promosyon

ATA Basım Matbaa olarak şirket prensiplerimizden en önemlisi, üretim sürecine hakim olamadığımız hiçbir ürünün satışını yapmamamızdır. Bu sebeple promosyon bölümünde bünyemizde üretimi yapılan ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Bu ürünleri de web sitemizde bulabilirsiniz.
 

Ofset Matbaa Fiyatları

Matbaa sektörüne yeni giren birçok şirketin tek rekabet planı var Fiyat. Bütün iş planı "Daha Ucuz" üzerine kurulu. En ucuz, ya da daha ucuzürünler sunarak rekabet edilemez mi ? Tabi ki edilebilir. Fiyat, Kalite ve Hızlı Üretim En ucuz fiyatı sunmak için, kalite ve hızlı üretimden birinden, ya da her ikisinden bir miktar olmak üzere fedakarlık yapmak zorundasınız. Fiyatlandırma da esas, ucuz değil uygun fiyat Bu politikayla matbaamızda her ürün için özel baskı yapılır.
TOPLU HALDE ÜRÜN BASKISI YAPILMAMAKTADIR. Baskılarımız tamamen müşterilerimize özeldir.Ürünlerinizi baskı halinde görebilir, baskıya eşlik edebilirsiniz. Detaylı işlerinizde birlikte prova baskı yapabiliriz. Tüm ürünleriniz kurumsal renklerinizde basılır.Ton farklılığı, eksik adet, hatalı ürün nedir bilmezsiniz. Teslim tarihi için verdiğimiz söze uyarız, çünkü her ürünkendi tesisimizde özenle üretilmektedir.

 

Çalıştığımız Firmalar

Responsive Design

Web dizaynları mobil uyumlu tasarlanıp, arka alan seuyumlu programlanmaktadır.

Web Seo Çalışmaları

SEO, arama motor optimizasyonu. SEO uyumlu web sitesi, Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda çıkabilecek alt yapıya sahip web sitesi tasarlarız. Bu tip siteler için “arama motoru dostu”, “Google friendly” alt yapı kullanılır.

Katalog | Broşür

Kurumsal kimliginizi yansıtan, Sizi tanıtan katalog ve broşürleri tasarlıyor ve basıyoruz. Acil katalog baskı. Acil Broşür. Acil kaşe

Pendik Matbaa

İstanbul pendik çivresi hizmet alanımız. Hızlı işlem Acil fatura. Acil irsaliye, pendik acil kaşe,

Anlaşmalı Matbaa

Maliye anlaşmalı matbaayız. Fatura, irsaliye, İrsaliyeli fatura,sevk irsaliyesi, Taşıma irsaliyesi, Gider pusulası

Ücretsiz muhesebe programı

bastığımız faturalari her yerde yazdırabilirsiniz. ücretsiz fatura yatdırma programi yardımı ile yazdır. Ücretsiz faturayı oluştur. fatura yazdır. irsaliye yazdır. ücretsiz irsaliye programı

Ücretsiz muhasebe programına git

Biz Ürettik